10 Nisan

Firmamız Hakkında

Written by 

Öz-Dur Teknik Olarak, Geniş ürün yelpazesi ve sağladığı ekonomik fakat lüks standartlar sayesinde beyaz eşya, klima ve kombi sektörünün lider markasıdır. Firmanın kurucusu bu prensiplerini şu sözlerle ifade etmiştir: "Müşterilerimizin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim." Yüzde 100 müşteri memnuniyetine dayalı sağlamlığı ve yeni teknoloji üretimini bir standart haline getiren firma kaliteyi asla tesadüflere bırakmadan çalışmaktadır. Kendi ürünlerini tercih eden kullanıcılara her zaman bir güven unsuru olmayı amaçlamaktadır. Bugün Bosch ve Diğer Markalar denildiğinde dünyanın her yerinde akla tek bir şey geliyor ”Güven”. Çünkü tüketiciler bu markaya sahip bir ürün satın aldıklarında, onu uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanacaklarını biliyorlar.

 Her zaman güvenilir çözümler

Marka, tüketicilerine her zaman güvenebilecekleri çözümler sunuyor. Ürettiği tüm beyaz eşya ürünlerinde kalite ve konfordan ödün vermeyen firma, buzdolabı modellerinde de son derece iddialı. Yüksek enerji verimliliği ve ergonomiyi bir arada bulmak isteyenler için tasarlanmış olan buzdolapları da performans ve tasarrufu aynı anda kullanıcılara sunuyor. İnsanlar bu ürünleri kullandıklarında lüks segmentte bir ürüne aslında daha az ödeyerek sahip olduklarının bilincinde oluyorlar. Kullanıcıların ve potansiyel kullanıcılarının daha az ödeyerek hayallerindeki ürünlere sahip olmasını sağlamak için çalışıyor.

 Hizmet verdiğimiz beyaz eşya türleri:

  • Buzdolabı
  • Bulaşık makinesi,
  • Kurutma makinesi
  • Ankastre fırın
  • Ankastre ocak
  • Çamaşır makinesi
  • Ankastre davlumbaz
  • Kombi

Günün 24 saati ve haftanın her günü arayabileceğiniz 0 (212) 270 66 36 numaralı çağrı merkezimizde siz müşterilerimizden arıza kaydı alındıktan sonra saha ekibimizi en kısa süre içinde bilgilendirmekte ve siz müşterilerimize süratli bir şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır. Size ulaşacak olan Servis teknik elemanları cihazınızı en ince ayrıntısına kadar inceledikten sonra arızayı bir daha oluşmayacak şekilde çözeceklerdir. Profesyonel ve güler yüzlü teknik ekibimizle size en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti tüm İstanbul genelinde sunmak için faaliyet göstermekteyiz. İstediğiniz saatte, Bosch ve diğer marka beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montajı için bizi arayabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa zamanda size ulaşıp en uygun kalite ve fiyatlarla güvenilir hizmeti sizlere sağlamaktayız. Güvenli ve konforlu bir servis hizmetine ulaşmak için 0 (212) 270 66 36 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Read 1334340 times
Rate this item
(0 votes)
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation

113109 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.